Studio Formička – Poprvé jsme vám nabídly naše služby v roce 1995 a od té doby neustále modernizujeme a doplňujeme vybavení moderními technologiemi a službami tak, jak vnímáme vaše potřeby.

Ryze ženská záležitost – Cvičení pro ženy a tvarování jejich postav má svá specifika. Podíl aerobního a posilovacího cvičení je zde vyvážen a doplněn kompletním anticelulitidovým programem. Nemusíte sledovat módní trendy, přijďte tak, jak vám to vyhovuje – u nás vládne příjemná, nesoutěživá atmosféra. Dbáme nejen o vaše tělo, ale i o to, aby jsme pro vás připravily příjemné, antistresové prostředí.

Časová flexibilita– Přijďte v jakoukoliv denní dobu,na některé ošetření je nutno se objednat, ale přijďte i bez objednání nebo zavolejte během dne na 566 626 130. Jsme schopny pružně reagovat a neošidit péči o každou z vás.

Věk vás neomezuje– A to nás těší nejvíc ! Mladé slečny a paní se tu potkávají nejen s ženami středního a důchodového věku, ale i s částečně imobilními klientkami, které odloží francouzské hole a pracují na ochablém a zkráceném svalstvu. A proč ne – některé z posilovacích strojů byly vyrobeny právě pro tento účel. Vnučka přivede babičku a nebo babička vnučku, každá cvičí jinak, ale obě si u nás najdou své – vždyť je tu 21 různých stanovišť pro vaši krásu a zdraví ! My vám s výběrem pomůžeme s ohledem na vaše potřeby a zdravotní stav.

Co budete potřebovat a co vám nabídneme– Malý ručník a lehké obutí do tělocvičny. Na první návštěvu je třeba se objednat, abychom na vás měly dostatek času. Zjistíme váš zdravotní stav , vaše představy a požadavky. Na základě diagnostiky složení vašeho těla jsme schopny „ušít“ na míru váš cvičební a redukční plán. To znamená zvolit správný podíl aerobního a posilovací tréninku nebo zvolit správné ošetření. Nebudete – li si jisti správností svých stravovacích návyků, domluvíme se na konzultaci s výživovým poradcem nebo vám zdarma poskytneme 30-ti denní ukázkový jídelníček.
Žádné diety ani tablety na hubnutí vám doporučovat nebudeme – my víme a vy jistě tušíte, že tudy cesta nevede.

Správné držení těla a odstranění svalových dysbalancí– dokonale, pokud ji budou „zdobit“ kulatá záda a vypouklé bříško. Posílit střed těla, zlepšit postavení pánve, posílit svaly zad a protáhnot zkrácené svaly hrudníku – to udělá divy. Možná si pak odpustíte nějaké to kilo navíc a bolavá a ztuhlá záda budou minulostí.